sloneczniki

Słoneczniki to plebiscyt organizowany przez Grupę Czas Dzieci, w którym doceniane są najbardziej rozwojowe inicjatywy dla dzieci. W ubiegłym roku udało się nam zdobyć dwa wspaniałe wyróżnienia za akcję Lato z Książką – w kategorii Język doceniło nas jury, natomiast w kategorii Sztuki Wizualne otrzymaliśmy Nagrodę Rodziców.

Również i w tym roku jesteśmy nominowani do nagrody – za akcję Lato z Książką Słowa mają moc oraz akcję Ferie z Książką Książkowa Rajza. Będzie nam niezwykle miło, jeśli docenicie naszą pracę i weźmiecie udział w głosowaniu, oddając głos na nasze akcje :) Podobnie jak w roku ubiegłym, także i w tym głosowanie odbywa się online. Pod adresem Słoneczniki 2022  znajduje się ankieta, gdzie w danej kategorii zaznaczyć możecie po jednej inicjatywie uznanej przez Was za godną wyróżnienia. Obie nominacje dla naszej Biblioteki znajdują się w kategorii Język. Walczymy z instytucjami z całego Śląska! ;)

 

Co ważne – osoby głosujące muszą podać aktywny adres e-mail, który potrzebny jest do weryfikacji oddanego głosu. Na podany adres przyjdzie mail zatytułowany Słoneczniki Czas Dzieci, a w jego treści link, na który należy kliknąć. Dopiero kliknięcie linku powoduje, że głos zostaje policzony.

Głosowanie trwa do 26 sierpnia, więc zostało niewiele czasu…
Jednak już teraz dziękujemy za wszystkie oddane na Lato z Książką i Ferie z Książką głosy! :)