2022 05 31 f3 agata romaniuk

Czy Wam również czas tak szybko mija? Dopiero witaliśmy nowy rok, a już za chwilę maj, miesiąc bibliotekarzy ;-) Dlaczego? zapytacie. Dlatego, że to właśnie w maju świętujemy w całej Polsce Tydzień Bibliotek (w tym roku to już 19. edycja!), rozpoczynający się, jak zawsze, Dniem Bibliotekarza (na uśmiechy i życzenia czekamy 8 maja ;-) ), ale to również Ogólnopolski Tydzień  Czytania Dzieciom (a to czytanie odbędzie się po raz … 21!). Troszkę więcej o obu świętach przeczytacie klikając w linki.

 

Jeśli jesteście ciekawi, jakie atrakcje szykujemy dla Was na ten piękny wiosenny miesiąc, czytajcie dalej. Uchylamy rąbka tajemnicy, wydarzeń będzie dużo. Wśród nich:

Zaglądajcie regularnie na naszą stronę, jesteśmy w trakcie umawiania kolejnych spotkań i warsztatów. Informacje o tych o charakterze otwartym są publikowane w naszym kalendarium i do udziału w nich zapraszamy wszystkich chętnych.

Subskrybujcie nasz biblioteczny newsletter, zaglądajcie do działu z ogłoszeniami, a jeśli macie konta na Facebooku lub Instagramie – koniecznie zapiszcie sobie adresy naszych profili.

Wypatrujcie nas też w przestrzeni miasta, nasz znak rozpoznawczy to czarne koszulki z kolorowym hasłem Czytaj dla odmiany. Do zobaczenia! ;-)