Zslonecznikiłoty Słonecznik to nagroda wręczana w plebiscycie Grupy Czas Dzieci instytucjom, które prowadzą najciekawsze i najbardziej wartościowe inicjatywy dla dzieci. Organizatorem plebiscytu jest portal CzasDzieci.pl, który promuje zarówno wydarzenia, jak i instytucje dzieciom przyjazne. W tym roku, po dwuletniej przerwie, Słoneczniki wracają! Więcej o akcji przeczytacie tutaj.

Do 8 sierpnia zgłaszać można inicjatywy, które rodzice (ale nie tylko!) uważają za najbardziej wartościowe i atrakcyjne dla dzieci – spotkania, warsztaty, konkursy etc.
Nasza Biblioteka, organizująca co roku Ferie z Książką, Lato z Książką, cotygodniowe Czytanie na dywanie, zajęcia w ramach Laboratorium Sztuki, przedstawienia teatralne, koncerty, spacery edukacyjne, spotkania autorskie i warsztaty z ilustratorami, a także literackie festiwale (a to przecież nie wszystko!) również może wziąć udział w plebiscycie. Jeśli uważasz że to, co robimy dla dzieci, zasługuje na wyróżnienie, zgłoś Miejską Bibliotekę Publiczną w Katowicach do udziału w plebiscycie! Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod linkiem, jeśli potrzebujesz pomocy przy wypełnieniu, napisz do nas maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o niezbędne informacje – pomożemy!