Plakat konkursowyPakujecie do swojej wakacyjnej walizki książki? Jesteśmy pewni, że tak! Kto jak kto, ale nasi Czytelnicy na pewno nie rezygnują z lektury podczas letnich podróży ;-) A skoro tak, to właśnie dla Was mamy wakacyjny konkurs fotograficzny!

Jeśli chcecie zawalczyć o świetne nagrody – książki i zestawy gadżetów bibliotecznych widocznych na zdjęciu poniżej, koniecznie weźcie udział w konkursie A gdzie Ty czytasz? Wystarczy, że sfotografujecie książkę, komiks lub czytnik w miejscu, w którym latem lubicie oddać się lekturze. Czy to ogródek, molo nad morzem, las czy kawiarnia – pokażcie miejsce, gdzie znikacie dla świata i jesteście tylko Wy i Wasza książka…

Zdjęcia wyślijcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; czekamy od 10 lipca do 28 sierpnia br.

Nagrodzimy autorów trzech najciekawszych zdjęć, a o naszej decyzji powiadomimy ich mailowo w dniu rozstrzygnięcia konkursu – 30 sierpnia br. Wręczenie nagród odbędzie się w trakcie Narodowego Czytania Moralności Pani Dulskiej Gabrieli Zapolskiej w sobotę, 4 września, w Ogrodzie S(ł)ów przy Filii nr 14 (ul. Piastów 20, Os. Tysiąclecia).

Do wygrania zestaw bibliotecznych gadżetów oraz, do wyboru, książki!

NagrodyNagrody

Pamiętajcie, by na Waszym zdjęciu koniecznie była książka, czytnik lub komiks. Miłej lektury i… udanego fotografowania!