lato 2021

Lato z Książką? To wakacyjne wydarzenie dla wszystkich młodych miłośników książek w każdej formie. Znajdzie się coś dla tych, którzy dopiero poznali świat liter i słów a także tych, którzy już osiągnęli wyższy poziom zaawansowania w czytaniu i żonglowaniu literami.
Co będziemy robić?
Marzyć, poznawać i odkrywać!
Ile z rzeczy, które robiliśmy, jako trzylatkowie zapadły w naszej pamięci? Co chcieliście wtedy robić? Pamiętacie? A jak jest dzisiaj? Ile się zmieniło od tego czasu? Takie właśnie będzie to lato pełne nowych wyzwań, doświadczeń i odkryć!

Już od czerwca zapraszamy młodych miłośników książek (7-12 lat), do Biblioteki na spotkania z autorami i ilustratorami, opowiadaczami oraz artystami.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Organizator nie zapewnia biletów komunikacji miejskiej oraz biletów wstępu do zwiedzanych obiektów. Na zajęcia obowiązują zapisy oraz pisemna zgoda opiekunów.
Aktualne informacje o akcji dostępne są również na: https://www.facebook.com/MBPKatowice

LATO Z KSIĄŻKĄ – czyli co, gdzie i kiedy
Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z informacjami dotyczącymi tematyki i godzin rozpoczęcia spotkań dla poszczególnych filiach bibliotecznych, które zostaną zamieszczone w planie akcji LATO Z KSIĄŻKĄ.

Na spotkania zapraszają*:

*Filie prowadzące akcję zastrzegają sobie prawo do zmiany tematyki spotkań lub godzin ich trwania. Informacje o aktualnych planach zajęć, uwzględniające również ewentualne zmiany, dostępne są w filiach.

Alfabet mocy - polecajki książkowe dla różnego wieku

Plan wydarzeń czerwiec-lipiec (wersja doc)

Plan wydarzeń sierpień (wersja doc)

Galeria sponsorska