Plakat promujący

Kwiecień to kolejny miesiąc, kiedy spotykamy się tylko wirtualnie. Tęsknimy za spotkaniami na żywo, w filiach, ale forma online ma także swoje zalety. Najważniejszą jest globalny zasięg i możliwość wracania do tego, co już opublikowaliśmy ;) Zachęcamy Was zatem do przyłączenia się do nas i wzięcia udziału w naszych spotkaniach online. A kogo będziemy gościć?

Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci spotkamy się z Justyną Bednarek, autorką bestsellerowych opowieści o kolorowych skarpetkach poszukujących przygód. Spotkanie dedykowane młodym czytelnikom transmitowane będzie 1 kwietnia na profilu Facebook Filii nr 28.

Spotkanie z Zofią Stanecką zostało odwołane.

Dorosłych czytelników zapraszamy na spotkanie z Anną Rozenberg. To debiutująca pisarka, której kryminał Maski pośmiertne spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem czytelników. Spotkanie poprowadzi Ania z bloga Literackie Przeszpiegi, a transmisja odbędzie się na profilu FB Filii nr 14.

Stali bywalcy naszej Biblioteki wiedzą, że 23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. W tym roku naszym gościem specjalnym będzie Tomasz Michniewicz – reporter, dziennikarz, fotograf, podróżnik… Autor doskonałych książek reportażowych, m.in. Chrobot. Życie najzwyklejszych ludzi świata, Samsara, Na drogach, których nie ma, Gorączka. W świecie poszukiwaczy skarbów czy najnowszej Chwilowa anomalia. O chorobach współistniejących naszego świata, będzie gościem Filii nr 16. Spotkanie w formule live stream poprowadzi Prowincjonalna Nauczycielka, a zacznie się ono punktualnie o godz. 17.00.

Jeśli nie jesteście jeszcze zapisani na nasz biblioteczny newsletter, nie czekajcie ani chwili dłużej – zapiszcie się, by już zawsze być na bieżąco! Zaglądajcie również na nasz Instagram, na którym polecamy książki z naszych zbiorów, a także na Facebook i YouTube, gdzie transmitujemy spotkania i Czytanie na ekranie.