czytaj dla odmiany okragle

Biblioteczna promocja z przełomu grudnia i stycznia, w ramach której podnieśliśmy limit wypożyczeń książek i audiobooków w jednej filii do 10 sztuk, powraca! Cieszyła się wśród naszych Czytelników wielkim zainteresowaniem, więc pomyśleliśmy, że warto to powtórzyć :)

Ze względu na rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem na Śląsku, chcemy sprawić, by korzystanie z Biblioteki było bezpieczniejsze. Od czwartku, 18 marca br., możecie wypożyczyć aż 10 książek lub audiobooków przy okazji jednej wizyty w filii. To oznacza, że możecie wziąć do domu o pięć książek więcej niż dotychczas, ale również to, że nie musicie odwiedzać kilku filii. Prawdziwa promocja 10 w 1!

Limit wypożyczeń w całej sieci pozostaje bez zmian – 20 egz. Pamiętajcie, że wypożyczenia są miesięczne, z możliwością przedłużenia terminu zwrotu – można załatwić to mailowo, telefonicznie lub samodzielnie w katalogu Integro. Promocja 10 w 1 obowiązuje do odwołania.

W dalszym ciągu realizujemy Srebrną Książkę, przekażcie seniorom!
Do zobaczenia przy regałach :)