czytaj dla odmiany okragle

Kto powiedział, że w Bibliotece nie mogą obowiązywać promocje? Niedowiarkom udowodnimy, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych ;) Od dziś, tj. od 18 grudnia 2020 r., do 31 stycznia 2021 r., zwiększamy limit wypożyczeń. Teraz możecie w jednej filii wypożyczyć aż 10 książek lub audiobooków. Limit wypożyczeń w sieci - 20 egz.

Promocja warta skorzystania, prawda? :)

Pamiętajcie, że wypożyczenia są miesięczne, z możliwością przedłużenia terminu zwrotu. W przypadku ponownego odgórnego nakazu zamknięcia Biblioteki z powodu pandemii, wszystkie terminy wypożyczeń są przedłużane automatycznie, a kary za przetrzymanie nie są naliczane.

Zachęcamy również do korzystania z Legimi - darmowy kod upoważniający do 30-dniowego czytania można otrzymać kontaktując się z Działem Obsługi Sieci i Kontroli Zbiorów. Dzwońcie (322 546 098, wewn. 122) lub mailujcie (analiza [at] mbp.katowice.pl); pamiętajcie, by podać numer karty czytelnika, dla którego wystawiony ma być kod.

Do zobaczenia przy regałach!