2021 ferie

Ferie z Książką to inicjatywa, która organizowana jest w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach już ponad trzydzieści lat. Podczas tej edycji zabierzemy Was w wir Książkowego ReMiksu, który wybrzmiewać będzie w artystycznej i muzycznej nucie, z odrobiną komiksowego zacięcia, detektywistycznej tajemniczości, duchu EKO oraz w otoczeniu niezwykłych postaci świata kultury.

Tym razem zapraszamy do międzypokoleniowego spędzania czasu. Będziemy proponować spotkania, warsztaty, miejsca, które warto odwiedzić, zabawy i gry literackie oraz quizy, ale przede wszystkim ReMiksowe Książkowe Specjały.

Informacje o wydarzeniach odbywających się w ramach Ferii z Książką będą zamieszczane na głównym profilu Facebook.

Od 4 – 17 stycznia na wirtualne miksowanie słów zapraszają:

Szczegółowy plan wydarzeń - uwaga mogą wystąpić zmiany.