Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Biblioteka planszówek

planszowki 2020Dzięki głosom poparcia naszych Czytelników, udzielonym podczas głosowania w ubiegłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego, możemy już otworzyć Bibliotekę planszówek! W poniedziałek, 5 października 2020 r., do wypożyczalni gier w Filii nr 17 dołączy kolejnych osiem miejscówek. Miłośników posiadówek nad planszami zapraszamy do Filii nr 3, 10, 11, 14, 19, 26, 27 i 30, gdzie wypożyczą nowe, ale też i dobrze znane od lat tytuły. Mamy coś dla żądnej przygód młodzieży, dla dzieci lubiących wesołe zabawy, ale i dla dorosłych, którzy chcą spędzić czas przy dobrej fabule :)

KGra planszowaatalog gier dostępny będzie od 5 października w elektronicznym Katalogu; tam też będzie można gry rezerwować i zamawiać. Przed wypożyczaniem prosimy o zapoznanie się z regulaminem, dostępnym na naszej stronie (już niebawem) oraz we wszystkich Bibliotekach planszówek. Informacji o zasadach wypożyczania gier udzielają również pracownicy filii, w których działają wypożyczalnie. Informacje o planszówkach w bibliotece będziemy uzupełniać na bieżąco, więc zaglądajcie na naszą stronę.

To jak, wchodzicie do gry? :)

© 2024 Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach. Wykonanie Szymon Szostok