naturalnie w bibliotece plakat

W te wakacje wybieramy Bibliotekę, stawiamy na działania na łonie natury i w zgodzie z naturą. Wczuwać będziemy się w rytm naszej planety i słuchać sygnałów, które do nas wysyła.
Co to znaczy być minimalistą? Być zero waste? Co realnie możemy robić dla naszej planety?
Tym razem zapraszamy do międzypokoleniowego spędzanie lata. W naturalny sposób każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Będziemy proponować spotkania, warsztaty, miejsca, które warto odwiedzić, zabawy i gry literackie oraz quizy, ale przede wszystkim literaturę na lato. A wszystko to można będzie bezkarnie robić naturalnie w otoczeniu przyrody. O wszystkim będziemy informować na stronie Biblioteki oraz profilu Facebook Biblioteki oraz filii.

Zapraszamy wirtualnie w lipcu i sierpniu.

Harmonogram imprez lipiec 2020 r.

Harmonogram imprez sierpień 2020 r.

Kolorowanki do pobrania

Pobierz kolorowanki