• Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

EtnoBaza – Lato z Książka

2023 lato z ksiazka

Lato mitycznych stworzeń, tajemniczych słów i książek (przede wszystkim tych, do czytania). Na beztroskie spędzanie czasu pomiędzy regałami książek, tych o mitologii słowiańskiej oraz cudownych polskich tradycjach, korzeniach kulturowych zapraszamy do naszych EtnoBaz w całym mieście:

W lipcu i sierpniu zapraszamy młodych miłośników książek (7-12 lat), do Biblioteki na spotkania z autorami i ilustratorami, opowiadaczami oraz artystami. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Organizator nie zapewnia biletów komunikacji miejskiej oraz biletów wstępu do zwiedzanych obiektów. Na zajęcia obowiązują zapisy oraz pisemna zgoda opiekunów.

Aktualne informacje o akcji dostępne są również na: https://www.facebook.com/MBPKatowice

LATO Z KSIĄŻKĄ – czyli co, gdzie i kiedy

Już teraz zapraszamy na Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej Ojce i Dziatki, który odbędzie się 25 sierpnia również w Filii nr 3 na ul. Gliwickiej 93.

W sierpniu zapraszamy do oglądania wystaw:
Mała książka – wielka sztuka. Ilustracje Aleksandry Krzanowskiej z książki Krasnal w Krzywej Czapce | Filia nr 3 [4.08.-08.09.]
Pan Tadeusz – wystawa ilustracji Józefa Wilkonia | Filia nr 26 [sierpień-wrzesień]
Świat dziecięcych emocji na ilustracjach Rocio Bonilii - wystawa katalońskiej autorki i ilustratorki ponad 50 książek dla dzieci | Filia nr 14 [sierpień]

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z informacjami dotyczącymi tematyki i godzin rozpoczęcia spotkań dla poszczególnych filiach bibliotecznych, które zostaną zamieszczone w planie akcji LATO Z KSIĄŻKĄ.

PLAN AKCJI - LIPIEC

PLAN AKCJI - SIERPIEŃ

*Filie prowadzące akcję zastrzegają sobie prawo do zmiany tematyki spotkań lub godzin ich trwania. Informacje o aktualnych planach zajęć, uwzględniające również ewentualne zmiany, dostępne są w filiach.

Regulamin akcji
Zgoda opiekuna