wydarzenia dla dorosłychwydarzenia dla dzieciwystawy

wydarzenia dla dorosłychwydarzenia dla dzieciwystawy

Biblioteczny Klub Seniora w grudniu 2017

bks grudzienZainaugurowane na początku roku spotkania Bibliotecznego Klubu Seniora cieszą się dużym powodzeniem wśród starszych czytelników z Osiedla Tysiąclecia. By zaakcentować zakończenie roku, w grudniu odbędą się aż trzy spotkania dedykowane seniorom.

We wtorek, 5 grudnia, spotkamy się ze znakomitym aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym – Bernardem Krawczykiem. Związany na co dzień z Teatrem Śląskim, na scenie występuje od ponad 65 lat. Spotkanie z aktorem odbędzie się w Filii nr 25; rozpoczęcie o godz. 11.00

Tydzień później, 14 grudnia (czwartek), również w Filii nr 25, odbędzie się o godz. 11.00 spotkanie z cyklu Czytelnicy-podróżnicy. Gościć będziemy Małgorzatę Kaczor, kulturoznawczynię i autorkę strony Podróż za 1 uśmiech na Facebooku. Spotkanie poświęcone będzie Izraelowi, który wart jest odwiedzenia nie tylko w celach pielgrzymkowych.

W tym samym dniu Filia nr 14 zaprasza na popołudniowy koncert muzyki polskiej na żywo. Dla seniorów z naszego Klubu zagra zespół Pedro y Mari – powstały w 2006 roku duet wokalno-gitarowy rodzeństwa Marii i Piotra Kudełków.

Ilość miejsc jest ograniczona, na koncert obowiązują darmowe wejściówki, które już można odbierać w Filiach nr 14 i 25.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

2017 12 05 25 2017 12 14 14 2017 12 14 25