Ferie z Książką 2018

Fantastycznych kobiet Harda Horda

plakat promujący

Fantastycznych kobiet Harda Horda.
Panel dyskusyjny z zaproszonymi przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Katowicach autorkami powieści fantasy.
Spotkanie odbędzie się podczas 3. Śląskich Targów Książki, w sobotę, 11 listopada br., w godz. 16.00-17.00, w Forum 1.

Naszymi Gośćmi będą:
Aneta Jadowska – autorka opowiadań fantasy oraz Heksalogii o Dorze Wilk, Serii Szamańskiej, Serii o Nikicie;
Agnieszka Hałas – autorka trylogii Teatr Węży, powieści Olga i osty, Pośród cieni, Dwie karty, Po stronie mroku.
Anna Hrycyszyn – autorka powieści Zatopić „Niezatapialną” oraz opowiadań do tomów Geniusze fantastyki czy Zabawa w Boga.
Marta Kisiel-Małecka – autorka cyklu Dożywocie, powieści Nomen Omen, Siła niższa.
Magdalena Kubasiewicz – autorka powieści Spalić wiedźmę, Wiedźma Jego Królewskiej Mości, Sonata dla motyla.

Dyskusję poprowadzi  Agnieszka Zapart ze Śląskiego Klubu Fantastyki.

Fanów zachęcamy do odwiedzin stoiska MBP, gdyż to właśnie u nas będzie można spotkać się z Autorkami, porozmawiać, zdobyć autograf i wspólne zdjęcie. Czekamy na stoisku nr 90 :)

Serdecznie zapraszamy!