wydarzenia dla dorosłychwydarzenia dla dzieciwystawy

wydarzenia dla dorosłychwydarzenia dla dzieciwystawy

Otwarcie katalogu Opac w nowym oknieotwarcie strony ibuk w nowym okniebip logo

Budżet Obywatelski w Bibliotece (wyniki głosowania)

bo2018

Z końcem września ogłoszono wyniki głosowania na projekty katowickiego Budżetu Obywatelskiego. Dzięki Państwa głosom, w kolejnym roku, będziemy mogli wzbogacić zbiory biblioteczne o nowości wydawnicze, zarówno w formie książek drukowanych, jak i coraz popularniejszych audiobooków. Państwa głosy pomogą nam również dofinansować organizację spotkań autorskich i działań proczytelniczych, a także doposażyć niektóre z filii w sprzęt multimedialny, komputery i zadbać o estetykę pomieszczeń, z których Państwo – podczas wizyty w Bibliotece – korzystają.

Beneficjentami Budżetu Obywatelskiego zostały filie nr 1, 4, 5 Mł., 6,  7, 8, 10,12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33.

Wnioskodawcom serdecznie dziękujemy za złożone propozycje, głosującym na Bibliotekę – za wszystkie oddane głosy.

Sponsorzy w 2017 roku