wydarzenia dla dorosłychwydarzenia dla dzieciwystawy

wydarzenia dla dorosłychwydarzenia dla dzieciwystawy

Nakarm psiaka i kociaka

zbiorka dla zwierzakowStali czytelnicy wiedzą, że nasza Biblioteka chętnie angażuje się w pomoc zwierzętom.
W tym miesiącu miłośników czworonogów, ludzi, którym nie jest obojętny los niechcianych zwierząt, prosimy o pomoc w zbiórce darów dla podopiecznych katowickiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.
Psy i koty zamieszkujące schronisko bardzo ucieszą się z suchej karmy, kasz, makaronów, ryżu. Potrzebne jest jednak nie tylko jedzenie, ale również środki czyszczące i dezynfekujące oraz koce, materiały do wykładania posłań czy ręczniki.
Dary dla zwierzaków przynosić można do 30 października br. do dwóch naszych filii:
- Filii nr 11, przy ul. Grażyńskiego 47 (Koszutka)
- Filii nr 31, przy ul. Marcinkowskiego 13 (Zawodzie)

Za pomoc serdecznie dziękujemy my, pracownicy Schroniska oraz same zwierzaki, które potrafią być bardzo wdzięczne. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek spojrzał w ich oczy :)

Sponsorzy w 2017 roku