wydarzenia dla dorosłychwydarzenia dla dzieciwystawy

Lato z Książką - 2017

wydarzenia dla dorosłychwydarzenia dla dzieciwystawy

Smak zdrowia na wakacje - Fundacja Marwit w Bibliotekach 2017

TFundacja Marwit Smak Zdrowiaegorocznej zimy, dzieci uczęszczające na akcję Ferie z Książką brały udział w II edycji programu „Smak zdrowia na ferie zimowe” Fundacji Marwit Smak Zdrowia. Tym razem Fundacja zachęca do wzięcia udziału w letniej edycji – „Smak zdrowia na wakacje”.

Także i teraz chętnie bierzemy udział w programie, ponieważ promocja zdrowego stylu życia dzieci i młodzieży jest dla nas równie istotna jak promocja czytelnictwa i kultury. Współpraca pomiędzy Biblioteką a Fundacją pokazuje, warto łączyć naukę z przyjemnością, ponieważ – jak głosi hasło akcji – wiedza prowadzi do zdrowego stylu życia. Smaczne i zdrowe soki dostarczone przez Fundację Marwit Smak Zdrowia pomagają edukować przez dobre przyzwyczajenia. Naszym dzieciakom akcja bardzo się podoba, teraz już wiedzą, że zdrowe = smaczne.

W trakcie trwania Akcji Lato z Książką 2017 soki Marwit dostarczane są do: Filii nr 14 przy ul. Piastów 20 (Os. Tysiąclecia), Filii nr 16 przy ul. Wajdy 21 (Bogucice) oraz do Filii nr 28 przy ul. Uniczowskiej (Podlesie).

Dziękujemy!

Sponsorzy w 2017 roku