wydarzenia dla dorosłychwydarzenia dla dzieciwystawy

wydarzenia dla dorosłychwydarzenia dla dzieciwystawy

Lato z Książką - 2017

Plakat promujący

W lipcu i sierpniu zapraszamy do udziału w akcji Lato z Książką. Tym razem hasłem przewodnim będzie Literacki Las, do którego będziemy nawiązywać podczas działań kulturalnych organizowanych w Bibliotece oraz we współpracy z innymi instytucjami kultury.
Nawiązując do sztuki, natury poprzez literaturę zaproponujemy dzieciakom spędzenie wolnego czasu w Bibliotece. Latem proponujemy zasiewanie
i pielęgnowanie nowych pomysłów i pobudzanie wyobraźni dzieci. Interesować nas będą żywa architektura i działanie witaminy N. Stworzymy książkowe patio, będziemy obserwować i wsłuchiwać się w odgłosy natury. Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, jak co roku przygotuje spotkania z pisarzami i ilustratorami, warsztaty, gry literackie i spacery tropem ważnych słów.

LATO Z KSIĄŻKĄ
4 lipca – 31 sierpnia
wtorki, środy, czwartki

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z informacjami dotyczącymi tematyki i godzin rozpoczęcia spotkań dla poszczególnych filiach bibliotecznych, które zostaną zamieszczone w planie akcji LATO Z KSIĄŻKĄ.

Na spotkania zapraszają:

Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Organizator nie zapewnia biletów komunikacji miejskiej oraz biletów wstępu do zwiedzanych obiektów. Na zajęcia obowiązują zapisy oraz pisemna zgoda rodziców.
Pobierz formularz zgody.

Sponsorzy: