Ferie z Książką 2018

Pomoc dla Biblioteki Miejskiej w Cieszynie

cieszyn pozar

Szanowni Czytelnicy, naszym koleżankom i kolegom z cieszyńskiej Biblioteki przydarzyła się tragedia - w wyniku pożaru w wypożyczalni dla dorosłych spłonęły książki, audiobooki, komputery, meble... Powrót do działalności to nie tylko remont budynku, ale i odtworzenie zniszczonego księgozbioru. Wiemy, że jesteście bardzo hojni i chętnie przekazujecie dary na rzecz naszej Biblioteki. Prosimy, byście pomogli tym razem wesprzeć cieszyńską Bibliotekę. Pokażmy, że Bibliotekarze i Czytelnicy, także z innych miast, trzymają się razem!

Czytelnicy, którzy chcą przekazać dary książkowe wydane po 2007 roku, mogą przynosić je do wszystkich filii naszej Biblioteki do dn. 18 lutego br. włącznie. Dzięki pomocy Biblioteki Śląskiej przetransportujemy zebrane dary do Cieszyna.

Za wsparcie i pomoc serdecznie dziękujemy!

Informacja o pożarze na portalu cieszyńskiej biblioteki znajduje się TUTAJ.