wydarzenia dla dorosłychwydarzenia dla dzieciwystawy

wydarzenia dla dorosłychwydarzenia dla dzieciwystawy

Zwierzęta okiem Wajraka

wystawa
W Ogrodzie Słów przy Filii nr 14 (ul. Piastów 20, Os. Tysiąclecia) od września oglądać można wystawę zdjęć Adama Wajraka – znanego dziennikarza i działacza na rzecz ochrony przyrody.
Zwierzęta okiem Wajraka to zbiór niezwykle interesujących fotografii przedstawicieli różnych gatunków zwierząt, które autor spotyka na swoich szlakach.

Wystawa usytuowana jest w Ogrodzie Słów, gdzie idealnie komponuje się z uprawianymi tam roślinami – kwiatami, krzewami oraz ziołami.

Warto przypomnieć, iż ogród Filii nr 14, gdy tylko pozwala na to pogoda, otwarty jest dla wszystkich czytelników. Zachęcamy, by ostatnie słoneczne dni jesieni spędzić z książką w Ogrodzie Słów, przy otoczeniu pięknych zdjęć zwierząt.

Umarly Las. A. Wajrak T. Samojlik

Serdecznie zapraszamy!